Захисник збірної Словаччини Штетіна: Гол Україні я не забуду до кінця життя

14 листопада 2017 Читать на русском

Захисник Спарти та збірної Словаччини Лукаш Штетіна прокоментував поразку своєї команди в товариській грі проти України (1:2).

Товариські матчі
завершено
-

"Матч проти збірної України був цікавим з перших хвилин. Ніхто не хотів поступатися в боротьбі і бився за перемогу. На жаль, фортуна була не на нашому боці. Думаю, глядачі, що прийшли на стадіон, повинні були залишитися задоволені самою грою, яка зберігала інтригу до самого кінця. Для мене матч також видався вельми насиченим: за 45 хвилин встиг забити, припуститися помилки і отримати жовту картку.

Україна – Словаччина – 2:1 – Відео голів та огляд матчу

Думаю, цей гол я не забуду до кінця свого життя. Особисто для мене він буде завжди особливим, адже по-перше, він для мене перший в збірній, а по-друге, його я забив в Україні, яка мені не чужа, адже свого часу мені довелося відіграти тут один рік", – цитує Штетіну Footboom.

Захисник Словаччини Скріняр: Збірна України проявила свої найкращі якості

В сезоні 2011/12 Штетіна провів в чемпіонаті України два матчі за Металіст.

Нагадаємо, що Україна в товариському матчі перемогла Словаччину на “Арені Львів” (2:1).