Захисник Шахтаря зіграв у історичному матчі – збірна Грузії здобула перемогу з рахунком 8:0

12 жовтня 2023 Читать на русском

Збірна Грузії розтрощила Таїланд в товариському матчі. Легіонер Шахтаря Іраклі Азаров зіграв близько 20 хвилин.

Товариські матчі

Грузія – Таїланд – 8:0

Голи: Давіташвілі, 9, 44, Лочошвілі, 12, Мікаутадзе, 24, 37, 41, 56, Кварацхелія, 66

Грузини пропускають 7 тур кваліфікації на Євро-2024, тому вирішили заповнити паузу товариським матчем. Щоправда, суперник виявився точно не рівнею підопічним Віллі Саньйоля.

Сенсаційне фіаско Петракова під "Путін – ху*ло": Вірменія поступилася Латвії у відборі до Євро-2024, граючи в більшості

Ще у першому таймі футболісти Сакартвело відправили у ворота Таїланду шість "сухих" м'ячів. На старті другого додали ще парочку. 8:0 – найбільша перемога в історії грузинської національної команди. Долучився до епохальної події й представник УПЛ – Іркалі Азаров вийшов на заміну, коли вся ключові події вже відбулися.