Забіг через все поле, парад обрізів і дурне вилучення у відеоогляді матчу Хоффенхайм – Борусія Д – 1:3

30 вересня 2023 Читать на русском

Хоффенхайм поступився Борусії Д у 6 турі Бундесліги. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Дортмунд відкрив рахунок на 18-й хвилині. Брукс незграбним прийомом на груди подарував м'яч Брандту, а той переправив Фюлькругу – дебютний гол бомбардира за "джмелів". Борусія відповіла подвійною помилкою Хуммельса, який обрізався і "зрубав" суперника на лінії карного майданчика. Крамаріч без проблем реалізував пенальті. Переможцем на перерву таки пішла Борусія. Бауманн відбив простріл Малена прямо на ногу Ройсу.

Борусія вийшла в лідери Бундесліги, обігравши Хоффенхайм – парадоксальне вилучення і шедевр після забігу на 80 метрів

Команда Терзіча відійшла в оборону та ще й залишилася в меншості на 71-й хвилині. Бенсебаїні в абсолютно непотрібній ситуації відкинув м'яч і побачив перед собою другу жовту. Борусія відбилась, а на останніх хвилинах Райєрсон поставив масну крапку. Фланговий захисник Дортмунда перехопив м'яч біля власного карного майданчика, долетів аж до чужого і пробив між ноги Бауманну – 1:3.