"З Вільяреалом складніше грати, ніж з Барселоною": Селюк оцінив шанси Динамо на вихід у чвертьфінал Ліги Європи

13 березня 2021 Читать на русском

Футбольний агент Дмитро Селюк прокоментував поразку киян від "жовтої субмарини" у другому за силою євротурнірі.

"Звичайно, у Вільяреала великі шанси на прохід далі. Але завжди треба сподіватися на камбек.

Жорсткий вердикт для 4-х гравців Динамо і трансфер Циганкова – іспанські ЗМІ про матч з Вільяреалом

Хочу сказати загалом, що українські клуби у непростий період пандемії коронавірусу вийшли в 1/8 фіналу Ліги Європи. Це вже велике досягнення.

Динамо молодці тим, що пробилися у Лігу чемпіонів і вийшли у весняну частину ЛЄ. Вболівальники завжди хочуть більшого. З Вільяреалом іноді складніше грати, ніж з Барселоною або Реалом. Справа в тому, що гранди часто недооцінювати суперників. Тим більше, не забувайте, що Емері фахівець по Лізі Європи. Тому, при всьому моєму бажанні, я ще до матчу віддавав перевагу Вільяреалу", – сказав Селюк у програмі "Денисов TIME".

Нагадаємо, Динамо у першому поєдинку 1/8 фіналу ліги Європи в Києві поступилось Вільяреалу з рахунком 0:2. Матч-відповідь за тиждень, 18 березня.

Доля Динамо вирішена, а Луческу помиляється лише в одному: що відбулося проти Вільяреала – розбираємося без емоцій