Ювентус спокійно переграв Лечче дублем Влаховіча та став лідером Серії А

21 січня 23:38 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Лечче програв Ювентусу (0:3) в рамках 21 туру Серії А. Дублем відзначився Душан Влаховіч.

Ювентус у цьому сезоні повернувся до боротьби за Скудетто. Команда Макса Аллегрі не показує красивий футбол, але вміє здобувати перемоги. Сьогодні "б'янконері" обіграли Лечче, помучившись у першому таймі.

Маліновський став найгіршим у матчі проти дна Серії А – Дженоа вирвала перемогу завдяки дурному пенальті

Моменти з'явилися вже по перерві. На ударній позиції опинявся, звичайно, Влаховіч. Саме він в підсумку став героєм зустрічі, оформивши дубль. Спершу серб скористався пасом Камб'ясо, а потім заніс м'яч у сітку після удару Маккенні.

Крапку в матчі поставив Бремер – виграв повітря під час подачі у штрафний майданчик. Ювентус спокійно переміг, набрав 52 очки та вийшов на перше місце Серії А. Інтер відстає на один пункт, але має гру в запасі.