Ювентус розгромив Кальярі

19 серпня 2017 Читать на русском

У 1 турі Серії А Ювентус без проблем здолав Кальярі – 3:0. Влучними ударами відзначилися Манджукіч, Ігуаїн, Дибала.

Перед стартом сезону острів’яни втратили кількох важливих гравців. Натомість на Сардинію прибули Чоп (іспанський Спортінг), Фараго (Новара), Чигаріні (Сампдорія), Романья (Ювентус), Андреоллі, Міангу (обидва Інтер). Новачки "Сеньйори" Бетанкур, Коста, Матюйді, Де Шільйо розпочали матч на лаві для запасних

На 12 хвилині нападник Манджукіч замкнув передачу Ліхтшайнера. На 39 хвилині Дієго Фаріас міг зрівняти рахунок з пенальті – Буффон парирував. До свистка на перерву Дибала реалізував вихід віч-на-віч – 2:0. Останній гол в матчі забив Гонсало Ігуаїн.

26 серпня Ювентус зіграє в Генуї проти Дженоа. Кальярі спробує відібрати очки у Мілана.