"Ювентус" без проблем переграв "Карпі"

1 травня 2016 Читать на русском

У 36 турі італійської Серії А "Карпі" прогнозовано поступився "Ювентусу" із рахунком 2:0.

Туринці, які ще у минулому турі закріпили за собою статус чемпіона Італії цього сезону, на старті зустрічі ледь не поплатились за власну вальяжність - двічі протягом однієї хвилини "Карпі" міг виходити вперед, але ні Верді, ні Саугер свої моменти у голи перетворити не змогли. Першому завадив відзначитись наддосвідчений Буффон, а от у другого виникли проблеми із влучністю - повз рамку воріт.

Клас господарів поля дався взнаки за лічені хвилини до перерви, а саме двоходівка Асамоа-Ернанес зуміла принести свої дивіденди "біло-чорним" - взяття воріт в активі бразильця. Надалі зустріч проходила за територіальної переваги підопічних Аллегрі, що закономірно втілилося у другий гол "Юве", який на свій рахунок після передачі Погба записав Дзадза.