Ювентус – Атлетіко – 3:0 – відео голів та огляд матчу

13 березня 2019 Читать на русском

Ювентус здійснив неймовірний камбек в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Атлетіко (3:0). Дивіться відео голів та огляд матчу Ювентус – Атлетіко.

Форвард Ювентуса Кріштіану Роналду відкрив рахунок вже на 27-й хвилині та збільшив шанси господарів створити камбек у двоматчевому протистоянні з Атлетіко. Нагадаємо, рахунок першого поєдинку був 2:0 на користь мадридців.

Феноменальний Роналду хет-триком розбив Атлетіко в Турині та вивів Ювентус у чвертьфінал Ліги чемпіонів

На 48-й хвилині Кріштіану головою зрівняв шанси команд на вихід в 1/4 фіналу ЛЧ.

Наприкінці зустрічі португалець оформив хет-трик, реалізувавши пенальті. Таким чином Роналду виводить Ювентус в наступний раунд Ліги чемпіонів.