Євро-2024: Англія і Франція розгромили карликів, помста від Петракова, божевільна перемога Туреччини

16 червня 2023 Читать на русском

Відбулися чергові матчі кваліфікації на Євро-2024. Усі результати – в цій новині на "Футбол 24".

Євро-2024. Кваліфікація, 4 тур

Група B

Гібралтар – Франція – 0:3

Голи: Жиру, 3, Мбаппе, 45+3 (п), Муелі, 78 (авт)

Греція – Ірландія – 2:1

Голи: Бакасетас, 15 (п), Масурас, 49 – Коллінз, 27

Група C

Мальта – Англія – 0:4

Голи: Апап, 9 (авт), Трент, 28, Кейн, 31 (п), Вілсон, 82 (п)

Група D

Латвія – Туреччина – 2:3

Голи: Емсіс, 51, Тоберс, 90+4 – Бардакчі, 23, Ундер, 61, Кахведжі, 90+6

Уельс – Вірменія – 2:4

Голи: Джеймс, 10, Вілсон, 73 – Селарраян, 19, 75, Ранос, 30, 66

Англія, яка в минулому турі обіграла Україну, здобула чергову перемогу. Підопічні Гарета Саутгейта у цій кваліфікації ще не втрачали очок, вигравши усі три матчі. Мальта не могла розраховувати на щось серйозне. Загалом, ще до перерви все стало очевидним – Англія відправила у ворота суперника три "сухих" м'ячі.

Україна перемогла Північну Македонію у битві з п'ятьма голами – Мудрик, Циганков і ходи Реброва влаштували камбек з 0:2

Ідентична ситуація у збірної Франції. Щоправда, команда Дідьє Дешама ще не грала з головним конкурентом – Нідерландами. Гібралтар проблем не створив, але допоміг переписати історію. Вперше Франція зіграла проти суперника, в складі якого гру почали аж два гравці віком понад 40 років (Лі Касріано (41) та Рой Чіполіна (40). Досвід "футбольному карлику" не допоміг. Жиру вже на 3-й хвилині відкрив рахунок. Мбаппе забив сам і віддав пас на автогол. Греція відповідає за тиск на Францію, поки Нідерланди грають у фінальній частині Ліги націй. Елліни обіграли Ірландію й піднялися на друге місце.

Туреччина не без проблем обіграла Латвію, а підопічні Олександра Петракова здобули феєричну перемогу над Уельсом. Вірменія забила 4 голи британцям, які не пустили Україну на ЧС-2022. Маленька помста екс-наставника "синьо-жовтих". Турки, здавалося, втратили перемогу в компенсований час, але спромоглися забили ще один гол.