Євро-2023 (U-21): Цітаішвілі шокував Португалію – динамівець оформив два асисти проти віце-чемпіона

21 червня 2023 Читать на русском

У середу, 21 червня, було зіграно матчі першого туру молодіжного Євро-2023.

Євро-2023 (U-21), 1-й тур

Група А

Грузія – Португалія – 2:0

Голи: Гагуа, 37, Сазонов, 45+1

Бельгія – Нідерланди – 0:0

Головний тренер збірної Португалії Руй Жорже був змушений робити дві заміни вже в перерві матчу – його команда провалила перший тайм у матчі з одними з господарів чемпіонату.

Україна перемогла Хорватію у стартовому матчі молодіжного Євро-2023 – Кащук оформив гол-шедевр і асист

Георгій Цітаішвілі, який належить київському Динамо, оформив дві гольові передачі: спочатку він закинув м'яч довгою передачею зі своєї половини поля за спини захисникам, і Гагуа реалізував вихід 1 на 1, а під кінець тайму колишній гравець молодіжної збірної України влучно навісив із кутового на голову Сазонову. У другому таймі грузини втримали перевагу, після вилучення Араужо на 76-й хвилині їм стало значно легше. 2:0 – португальці, які є віце-чемпіонами Європи, провалили старт турніру.

У паралельній зустрічі Бельгія і Нідерланди не порадували голами нечисленних глядачів, які зібралися на трибунах..