Євро-2015 U-19. У другому матчі української групи Франція перемагає Австрію

6 липня 2015 Читать на русском

Французи здолали суперника з мінімальним рахунком.

У другому матчі 1-го туру ЧЄ-2015 U-19 у групі А, де виступає збірна України, Франція перемогла однолітків з Австрії. Перемогу французам приніс півзахисник Алексіс Блен, який забив у першому таймі після навісу зі штрафного у виконанні Ньялі Корне.

У другому таймі збірна Австрії мала змогу врятувати поєдинок, незважаючи на те, що залишилася у меншості після вилучення захисника Петара Глухаковіча. Австрійці мали два чудових моменти наприкінці матчу, але Франція вберегла перемогу завдяки прекрасній грі свого голкіпера, Флоріана Ескаля.

Нагадаємо, що у матчі-відкритті збірна України U-19 поступилася господарям турніру, збірній Греції (0:2). Отже, після першого туру групу А очолили команди Греції і Франції, що мають максимальний показник.

Австрія – Франція – 0:1

Гол: Блен (34)