Ярмоленко вперше за тривалий час забив гол і зробив гольовий пас – у феєричному матчі Цвікау – Борусія Д

14 травня 2018 Читать на русском

Півзахисник Борусії Дортмунд Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі німецького клубу вперше з 27 січня.

Щоправда це лише товариський матч проти середняка 3-ї ліги чемпіонату Німеччини. Через 2 дні після відсутності в матчі останнього туру Бундесліги Ярмоленко вийшов у старті Борусії і допоміг асистом відзначитись 17-річному іспанському таланту Серхіо Гомесу – перша результативна дія українця за 4 місяці!

Борусія Д може продати Ярмоленка, – ЗМІ

Щоправда перший тайм Дортмунд у підсумку програв 1:2. По перерві на 59-й хвилині екс-динамівець забив сам і зрівняв рахунок. Відразу після цього Андрій пішов з поля через заміну. Борусія знову почала програвати – Цвікау забив двічі. Однак голи Ісака та Пулішіча допомогли гостям уникнути повної ганьби – 4:4 у підсумку.

Нагадаємо, за 26 офіційних матчів у складі Борусії Ярмоленко забив 6 голів і віддав 6 гольових пасів.

Дивіться відео, як Ярмоленко відзначився гольовим пасом у матчі Цвікау – Борусія Д