Ярмоленко результативно зіграв за резервну команду Вест Хема – відео асиста в дербі проти Арсенала

8 травня 2021 Читать на русском

Вінгер Вест Хема Андрій Ярмоленко продовжує набирати форму після реабілітації від травми.

Після повернення з клубного лазарету Ярмоленко досі не зіграв за першу команду Вест Хема жодної хвилини. Напередодні українцю дали можливість отримати ігрову практику в чемпіонаті U-23.

Лунін отримав цікаве прізвисько у Реалі – все придумав Рамос

Андрій вийшов з перших хвилин на дербі проти Арсенала і відіграв повний матч. Ба більше, саме наш земляк віддав результативну передачу, коли "молотки" забивали другий м'яч. На жаль, переможний рахунок втримати не вдалося. Зустріч завершилася внічию (2:2).

До слова, у нинішньому сезоні 31-річний українець зіграв за Вест Хем 23 матчі в усіх турнірах, в яких забив 3 голи та віддав 5 результативних передач.

Наші за кордоном: Яремчук повернувся і забив, розкішний асист Маліновського, плюс іще один чемпіон у Європі