Яремчук віддав асист на переможний гол – блискуче повернення форварда Бенфіки після травми

12 лютого 2022 Читать на русском

Бенфіка перемогла Санта-Клару (2:1) в рамках 22-го туру чемпіонату Португалії. Роман Яремчук безпосередньо вплинув на результат.

Португалія, 22 тур

Бенфіка – Санта-Клара – 2:1

Голи: Нуньєс, 60, 62 – Мохебі, 21

Бенфіка приймала середняка чемпіонату, але несподівано отримала чимало проблем. Санта-Клара відкрила рахунок в середині першого тайму і тривалий час утримувала перевагу. Лише безглуздий пенальті зламав опір гостей.

Швед забив гол, посприявши розгромній перемозі Мехелена – українець з результативною дією три останні матчі

Дарвін Нуньєс реалізував удар з позначки, а через дві хвилини забив переможний гол. Асистував уругвайцю Роман Яремчук. Форвард збірної України проводив перший матч за Бенфіку після травми ока. Це перша результативна дія Яремчука в 2022 році.