Яремчук та Безус відзначилися голами за Гент

4 серпня 2019 Читать на русском

Українські гравці Гента Роман Яремчук та Роман Безус забили по голу у другому турі чемпіонату Бельгії.

Гент зустрічається з Ейпеном у другому турі чемпіонату Бельгії. Перший гол у матчі забив український захисник Ігор Пластун. Це взяття воріт стало дебютним для центрбека у складі Гента.

На 33-ій хвилині інший українець Роман Безус головою класно замкнув подачу партнера та зробив рахунок 3:0 на користь своєї команди. А на 41-ій хвилині команда українців заробила право на виконання пенальті, яке вдало реалізував нападник Роман Яремчук.

Після першого тайму Гент з трьома українцями у складі трощить Ейпен з рахунком 4:0.

Топ-30 трансферів наших легіонерів літа-2019: італійський прорив, поповнення в Іспанії та Бельгії, динамівець на Кіпрі