Янг Бойз зганьбився від Туна на власному полі, де нещодавно сенсаційно вибив Динамо з ЛЧ

10 серпня 2017 Читать на русском

Віце-чемпіон Швейцарії Янг Бойз несподівано провалив домашній матч у внутрішній першості.

Після трьох турів чемпіонату Янг Бойз очолював турнірну таблицю з максимальними показниками. Наступним суперником "чорно-жовтих" став аутсайдер Тун, на рахунку якого було нуль очок.

Гра розвернулася за дуже непередбачуваним сценарієм. Вже до перерви Янг Бойз "горів" з рахунком 0:3, а в другому таймі пропустив у власні ворота ще один гол. У складі Туна відзначилися Лаупер, Гельмер та двічі Шпільманн.

Цей результат поки що ніяк не вплинув на лідерські позиції "молодих хлопців", однак Базель і Цюрих вже сьогодні можуть скинути Янг Бойз з верхівки турнірної таблиці.

Швейцарія. Суперліга, 4 тур

Янг Бойз – Тун – 0:4

Голи: Лаупер, 12, Гельмер, 24, Шпільманн, 43, 69

Нагадаємо, Динамо вилетіло з Ліги чемпіонів, програвши Янг Бойз за правилом виїзного гола. Дивіться відео голів і огляд матчу Янг Бойз – Динамо.

Дякую Максиму за сенсацію, або Динамо вибив 18-річний новачок: швейцарські ЗМІ про київське жахіття