Янг Бойз – Динамо – 2:0 – Відео голів і огляд матчу

2 серпня 2017 Читать на русском

Динамо програло Янг Бойз з рахунком 0:2 у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2017/18. Дивіться відео голів та огляд матчу Янг Бойз – Динамо.

Голи у зустрічі забивали екс-нападник ПСЖ Гійом Оаро з пенальті та Джордан Лотомба.

Господарі почали матч дуже впевнено, а Динамо довго звикало до синтетичного газону. Уже на 12-й хвилині нападник господарів підставився під Морозюка, і польський арбітр Гіл призначив суперечливий пенальті. Оаро без проблем пробив майже по центру, а Коваля відправив у кут.

У період з 63 по 65 хвилини команди влаштували перестрілку моментами. З ударом Фасснахта головою справився голкіпер Динамо, а в наступній атаці Ярмоленко вибігав віч-на-віч з воротарем, завдав першого удару в площину воріт господарів, проте поцілив у Вольфлі.

На останній хвилині основного часу кияни таки пропустили трагічний гол. Коваль, який бездоганно провів весь матч, пропустив курйозний гол – м'яч зрадницьки вислизнув з рук Максима.