Яковенко розповів, кого не вистачало Ворсклі у матчі проти Спортінга

5 жовтня 2018 Читать на русском

Колишній футболіст Динамо Олександр Яковенко поділився враженнями від матчу між Ворсклою та Спортінгом (1:2).

"Чого не вистачило полтавцям? По-перше, Ворсклі не вистачило Кобахідзе, який вибігав б теж в контратаки. Він швидкісний футболіст.

Ворскла – Спортінг: післяматчева прес-конференція Василя Сачка

Не було, кого випустити на заміну, освіжити гру. Чи не підсилили гру ті, хто вийшов на заміну. Треба грати до кінця, не грати на утримання, треба намагатися більше розумно грати, напевно. Наприкінці матчу після пропущеного гола Ворскла побігла ще вперед забивати, але треба було, напевно, залишатися позаду і тримати оборону. На останніх хвилинах, мені здається, просто були емоції. Після пропущеного гола команда трохи втратила контроль, і вийшло те, що вийшло", – розповів Яковенко телеканалу Футбол.

Зазначимо, Ворскла програла Спортінгу. Полтавці відкрили рахунок у матчі на 10 хвилині. Португальці відповіли влучними пострілами на 90-й та 90+3-й хвилинах. У результаті команда Сачка прикро поступилась Спортингу з рахунком 1:2.

Чеснаков: Перший пропущений гол нас засмутив, другий – вбив