Як втратити перемогу двічі. "Еспаньйол" - "Валенсія" - 3:3. ВІДЕО

13 квітня 2013 Читать на русском

Кінцівка матчу на "Корнелья-Ель Прат" змушує чухати потилицю і запитувати самого себе: "А що це було?"

Якщо порівнювати з останніми 15-ма хвилинами тайм №1, то він видався сухим і малоцікавим. Приблизно рівну гру увінчав гол Мубарака Вакасо на 45+1 хвилині. Після перерви "Валенсія" активізувалася. Зокрема Сольдадо не реалізував вихід на побачення з голкіпером, а також поцілив у стійку. Те, що не вдалося Роберто, зробив Каналес - 1:1.

Спека розпочалася на 82-й хвилині, коли достатньо несподівано "Еспаньйол" повів у рахунку. Вакасо скинув головою під удар Верду, а той смачно від газону пробив у дальній кут. Та втримати переможний рахунок господарям не вдалося. Жонас, а згодом і Сольдадо змусили синьо-білу торсиду потягтися до виходу.

Проте найвідданіші вболівальники таки були винагороджені за вірність. Гарсія на останніх секундах прошмигнув поміж захисників і проштовхнув м'яч у ворота - 3:3. Божевільна нічия! Так вміють грати лише в Іспанії.

"Еспаньйол" - "Валенсія" - 3:3 (1:0)

Голи: Вакасо, 45+1, Верду, 82, Гарсія, 90+4  - Каналес, 53, Жонас, 87, Сольдадо, 90+1

Попередження: Санчес - Кошта