Як не забити панєнкою пенальті, коли воротар уже кинувся в інший кут – "шедевр" від партнера Матеуса

3 листопада 2016 Читать на русском

У матчі китайської Суперліги глядачі стали свідками одного з найгірших виконань панєнки в історії.

Лі Чунью, партнер екс-форварда "Дніпра" Матеуса по "Шицзячжуан Юнчан", поклав воротаря "Гуанчжоу Фулі" в один кут, але настільки бездарно пробив пенальті панєнкою, що голкіпер встиг парирувати його удар. Епізод трапився на 90-й хвилині за рахунку 2:2.

Відзначимо, що команда Матеуса таки вирвала перемогу 3:2 на 90+2-й. Бразилець забив пенальті в першому таймі, але був замінений на 87-й. Останній у Суперлізі "Шицзячжуан" переміг 6-й у таблиці клуб.

Тейшейра оформив хет-трик у матчі проти команди Матеуса, який не реалізував пенальті