Ягеллонія Романчука обіграла Легію та очолила таблицю Екстракляси

27 лютого 2018 Читать на русском

Завдяки вилученню гравця Легії на 13-й хвилині Ягеллонія контролювала хід гри та впевнено обіграла свого конкурента Легію з рахунком 2:0.

У 25 турі Екстракляси зустрічалися конкуренти у чемпіонській гонці – Легія та Ягеллонія.

Тарас Романчук вийшов на поле з капітанською пов'язкою та відіграв увесь матч.

На 13-й хвилині матчу хавбек варшавської команди Домагой Антоліч ледь не зламав ногу супернику. Арбітр матчу показав футболісту жовту картку. Таке рішення судді не сподобалось гравцям Ягеллонії, через що арбітр мусив звернутися до VAR. Після перегляду повтору епізоду арбітр змінив рішення та вилучив Антоліча.

Отримавши кількісну перевагу, Ягеллонія проводила багато атак. На 44-й хвилині гості заробили пенальті, яке реалізував Новіковас.

Наприкінці матчу Свідерскі подвоїв перевагу Ягеллонії. За декілька хвилин до фінального свистка другу жовту отримав захисник Легії Вешовіч та покинув поле, залишивши свою команду вдев'ятьох.

Перемога дозволила Ягеллонії із 48 очками очолити таблицю Екстракляси, Легія із 45 очками в активі залишилася на другій сходинці таблиці.