Впевнена гра Забарного та друга "суха" перемога "шпор" у відеоогляді матчу Борнмут – Тоттенхем – 0:2

26 серпня 2023 Читать на русском

Тоттенхем взяв три очки, перегравши Борнмут в третьому турі АПЛ. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Захисник Ілля Забарний потрапив до основного складу "вишень" на зустріч проти команди Постекоглу. Українець отримав гарні оцінки і був одним з найкращих гравців Борнмута. Забарний виграв найбільшу кількість єдиноборств (10). Втім, прийнятного результату "вишенькам" здобути не вдалося. В першому таймі Меддісон забив з класної передачі Сарра, а крапку в матчі поставив Кулусевскі на 63 хвилині.

Тоттенхем спокійно розібрався з Борнмутом – Меддісон ризикнув і став героєм, Забарний з хорошою оцінкою

Тоттенхем таким чином здобув другу поспіль "суху" перемогу. У підопічних Постекоглу після трьох турів в активі 7 балів. Борнмут наразі посідає 15 сходинку, набравши лише один пункт.