Кінець матчу!
  • 90+5
    Другий тайм завершено!
  • 90+2

Ворскла заробила кутовий, після якого відбулася скидка на правий край карного майданчика. Чеснаков звідти завдав прямого удару, однак Луньов його заблокував.

• 90
    Богдан Лєднєв йде з поля, на заміну виходить Ігор Чайковський
  • 88

Схоже, Ворскла вже втомилася. Та і Зоря також. Нічого цікавого.

• 81

Швидка атака Ворскли завершилась прострілом Артура під удар Кане, але останнього встигли накрити.

• 80

Поки що Васін залишається у грі. Ну і добре.

• 78

Денис Васін тримається за ногу. Вийшли на допомогу йому лікарі.

• 76

Як же не щастить Ворсклі! Коломоєць отримав несподівану розрізну передачу й вийшов віч-на-віч з Шевченком, після чого прицільно пробив у дальній нижній кут - однак м'яч пройшов поруч зі стійкою!

• 74
    Олександр Скляр йде з поля, на заміну виходить Едін Шехіч
  • 72

Момент! Ворскла заробила кутовий, подачу з якого ударом головою замкнув Габелок - м'яч пройшов у лічених сантиметрах від каркасу воріт!

• 70

Ворскла бігає навколо штрафного, але загострити ніяк не вдається. Зоря ж відверто розчаровує.

• 68

Лєднєв ненароком підіграв собі рукою в центрі поля. Жовта картка. П'ята для Зорі та сьома загалом.

• 67

Серія кутових Ворскли нічим небезпечним не завершилась.

• 66

Ворскляни лізуть уперед. Зараз вони провели позиційну атаку й заробили кутовий.

• 63

Ще одна атака Зорі завершується ударом по воротах - і знову Лєднєв бив. І знову високо.

• 60

Ворскла забила гол, але його скасували через офсайд! Все почалося з Васіна, який прийняв передачу в штрафного, прибрав захисника та пробив у дальній кут - Шевченко парирував прямо на Артура, який добив м'яч у ворота. Втім, він і сам розумів, що це офсайд.

• 59

Лєднєв змістився до лінії штрафного та пробив з-під себе, однак вийшло занадто високо!

• 58

Кане непогано подав у штрафний, але Шевченко класно зіграв на виході.

• 55

Ще одна жовта картка. Коломоєць отримав її за грубу гру проти Михайличенка.

• 53

Пердута прорвався по правому флангу й спробував подати в штрафний, але м'яч вилетів кудись в район Міжнародної космічної станції.

• 51

Зоря заробила штрафний на лівому фланзі, однак подача Хомченовського виявилася відверто невдалою.

• 49

Хомченовський отримав жовту за фол проти Петровіча.

• 47

Ворскла заробила штрафний і розіграла його через подачу на дальню стійку. Звідти пішла скидка вздовж воріт, однак ніхто її не замкнув.

• 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+5
    Перший тайм завершено!
  • 45+4

Ще один кутовий заробила Ворскла, але подачу з нього перехопив Шевченко.

• 45+2

Тепер Петровічу дісталося при боротьбі за подачу з кутового. Вибігли на поле лікарі й з'їли останні хвилини першого тайму.

• 45

Завершення першого тайму яскраво свідчить про те, що улюблена і рідненька УПЛ з купою фолів, свистків, але без моментів, жива.

• 44

Зоря провела атаку через правий фланг та заробила кутовий. Лєднєв виконав подачу, але Ткаченко вибив її кулаком. Епізод завершився дальнім ударом Михайліченка - схоже, Богдан бив лише для того, щоб не привести контратаку.

• 42

Пауза завершилась. Зоря вже встигла провести атаку з неточною подачею. Щось зовсім розвалилася гра у луганців.

• 40

Збився темп зустрічі. Зараз Хомченовському зарядили по голові. Чергова пауза.

• 38

Чергова атака Ворскли завершилась подачею Артура - цього разу ударом головою її завершив Васін. Неточно.

• 36

Все нормально з Ткаченком. Команди, тим часом, попили водички.

• 34

Будківський поборовся з Ткаченком зараз, врізавши ліктем в обличчя. Вийшли на поле лікарі.

• 31

Знову Зоря перехопила ініціативу. Перерва не пішла на користь ворсклянам.

• 29

Вже відбулася перерва на водопій. "Спєкотна", як говорить коментатор Андрій Малиновський.

• 27

Коломоєць замикає високу подачу в штрафний ударом головою - Шевченко не зміг зафіксувати м'яч у руках, але встиг його підібрати з другої спроби!

• 25

На дуже високих швидкостях проходить гра. Прямо приємно на це дивитися. Як в найкращі часи.

• 23

З великими труднощами відбилася Зоря після серії кутових Ворскли.

• 22

Знову Ворскла створює момент! Шевченко вибив подачу з лівого флангу прямо на суперника, після чого стався удар по воротах - Микита встиг парирувати його! Зрештою, Ворскла заробила кутовий.

• 20

Будківський зараз виривався на ударну позицію в штрафний, але його і голкіпер випередив, і арбітри офсайд помітили.

• 18

Швидка атака Ворскли завершилась подачею Артура точно на Петровіча, який пробив головою - слабенько, без проблем для Шевченка.

• 17

Тепер Зоря заробила штрафний, однак Богдан Лєднєв прямим ударом з нього запустив м'яч значно вище воріт.

• 16

Васін зі штрафного пробив точно під ліву стійку, однак Шевченко парирував цей удар!

• 15

Ух, Шевченко помилився при передачі й ледь не отримав вихід віч-на-віч! Вернидубу довелося йти на фол і заробляти жовту картку. Ворскла ж заробила небезпечний штрафний.

• 14

Габелок зірвав контру Зорі. Жовта картка.

• 13

Ворскла притиснула зараз Зорю. Спочатку полтавці провели атаку з падінням у штрафному, але Кутаков не дав пенальті. Потім пройшла подача з правого флангу, яка ледь не залетіла у ворота - Шевченко вибив її. Зрештою, на лівий край карного майданчика вривався Артур, однак його фнальний пас у спини ніхто не замикав.

• 12

Зоря більше працює з м'ячем, але майже не загострює

• 10

Будківський отримав жовту картку. Не дав він ворсклянам швидко розіграти штрафний в центрі поля.

• 8

Габелок сфолив у центрі поля. Доволі жорсткою стала гра в останні хвилини, хоча це лише початок зустрічі.

• 6

Михайличенко отримав передачу від Будківського й впав у штрафному, однак замість пенальті отримав жовту картку за симуляцію.

• 5

Зоря тримає м'яч і проводить сміливі позиційні атаки. Ворскла поки що не прокинулась.

• 3
    Гольову передачу на свій рахунок записує Владислав Кочергін.
  • 3

І одразу забиває гол Зоря! Кочергін отримав передачу на лівому фланзі та віддав пас у штрафний на вільного Лєднєва, який спокійно розстріляв ворота з близької дистанції - 0:1! Є перший гол у сезоні!