Ворскла здобула перемогу над Аркою

24 січня 2018 Читать на русском

Підопічні Василя Сачка виграли в команди екс-хавбека Динамо та Олімпіка Андрія Богданова.

Товариські матчі
завершено
-

Матч проти Арки проходив під дощ та сильний вітер, та це не завадило йому відбутися. Рахунок в грі відкрив Кулач, який замкнув подачу Ребенка. Подвоїв перевагу Васін (перший гол за Ворсклу), який точно пробив з лінії штрафного. Поляки відквитали один м'яч, але не більше того 2:1.

Ворскла переглядає двох крайніх оборонців

Треба зазначити, що перший тайм у складі Арки відіграв український хавбек Андрій Богданов.

Цей поєдинок – останній для Ворскли на першому етапі турецького збору й в усіх чотирьох полтавчани виграли з однаковим рахунком – 2:1. Тепер команда Василя Сачка на кілька днів повернеться в Україну.

Товариський матч

Ворскла – Арка – 2:1

Голи: Кулач, 9, Васін, 54 Кун, 79.

Ворскла, 1 тайм: Шуст, Сапай, Чижов, Гіоргадзе, Пердута, Шарпар (к), Чеснаков, Ребенок, Кулач, Кобахідзе, Васін.

Ворскла, 2 тайм: Шуст, Дедяєв, Гіоргадзе, Даллку (Остапенка, 65), Сапай, Чеснаков (Сидоренко, 78), Кравченко, Одарюк, Кадимян, Васін (Шаповал, 72), Коломоєць.