Ворскла у важкому матчі перемогла Зірку

29 липня 2017 Читать на русском

Полтавська Ворскла у матчі 3 туру УПЛ перемогла кропивницьку Зірку із рахунком 2:1.

Голами у матчі відзначилися Загорулько та Драченко, також автогол на свій рахунок записав Оганесян. У підсумку протистояння завершилося перемогою полтавської команди із рахунком 2:1.

Головні події у матчі відбулися у середині першого тайму. Під час однієї із атак Ворскли захисник Зірки Оганесян в боротьбі з Кадимяном зрізав м'яч у власні ворота. Проте гості дуже швидко забили гол у відповідь – відзначився Драченко.

Нічийний рахунок протримався до 85 хвилини, коли Загорулько знову вивів полтавців вперед. Завершальні хвилини матчу були дуже напружені, але врешті-решт фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди Василя Сачка.