"Ворскла" у напруженому матчі переграла "Волинь"

11 вересня 2016 Читать на русском

У 7 турі УПЛ полтавці на власному стадіоні здобули 3 очки у грі з "Волинню" (2:1).

Рахунок у матчі було відкрито на 20 хвилині, коли Хльобас скористався помилкою оборони "Волині" і перекинув м'яч через Кичака. Гості відігралися дуже швидко завдяки 11-метровому у виконанні Діденка. Заробив пенальті Дудік, змусивши Дитятьєва сфолити поблизу воріт Непогодова.

Після перерви на поле вийшов Турсунов, який нещодавно повернувся у "Ворсклу". Узбецький футболіст додав гостроти полтавським атакам, а на 74 хвилині й сам відзначився чудовим ударом зі штрафного.

Цей гол став останнім та ключовим у протистоянні, а підопічні Сачка набрали важливі 3 пункти та розмістилися на 4 сходинці турнірної таблиці. "Волинь" – десята (4 очки).