Ворскла не перемогла Зірку

14 травня 2017 Читать на русском

В 29 турі УПЛ Ворскла "дякуючи" помилці свого воротаря Богдана Шуста не подужала Зірку – 1:1. У матчі відзначалися Хльобас та Загальський.

Перший тайм, який відбувався при рівній грі, залишився за полтавчанами. На 31 хвилині Хльобас класно прокинув "шкіряного" повз двох футболістів Зірки та потужно вистрілив під поперечину – 1:0.

На 72 хвилині Шарпар в центрі поля помилився з пасом. Кропивничани побігли в атаку, яку дальнім ударом завершував Загальський. Богдан Шуст без проблем повинен був впоратися з пострілом Ігоря, однак припустився прикрої помилки, випустивши сферу з рук.

За десять хвилин до кінця основного часу трапився інший курйоз. Четвертий арбітр, повідомляючи про заміну в складі Ворскли, неправильно "засвітив" цифри на табло. Замінений М’якушко залишив поле, а через секунду без дозволу головного арбітра повернувся на поле. Гравці Зірки даремно вимагали від Головкова другої жовтої для Сергія.

Команада Сачка набирає 35 баллів, кіровоградці набирають 31 пункт.