Ворскла мінімально перемогла Карпати

21 травня 2017 Читать на русском

Карпати та Ворскла зіграли в рамках 30 туру УПЛ на стадіоні Арена Львів. Завдяки голу Шарпара перемогла команда Василя Сачка – 1:0.

В попередньому турі Карпатам вдався камбек проти Дніпра, а Ворскла не перемогла Зірку через прикру помилку Богдана Шуста.

Перший тайм не так запам’ятався глядачам гострими моментами, як силовими єдиноборствами, що втілилося в розбиту голову Ткачука та болючим фолом Шарпара проти Худоб’яка.

На 57 хвилині Хльобас віддав хорошу передачу на Шарпара, і екс-волинянин в дотик розстріляв Боровика. Після пропущеного м’яча Олег Дулуб провів подвійну заміну: на зеленний газон вийшли Чачуа та Рожеріу Алвес, він же Шина (дебют бразильця в УПЛ). Не допомогло. На останній секунді компенсованого часу Худоб’як з кількох метрів поцілив у стійку.

До слова, на останных хвилинах матчу "леви" вперше поцілили в площину. Ворскла набирає 38 балів та очолює другу групу. Карпати мають 24 очки.

В 31 турі "леви" вирушать до Луцька. Полтавчани вдома зіграють проти Дніпра.