Ворскла драматично обіграла Чорноморець

31 серпня 2018 Читать на русском

Полтавська Ворскла здобула драматичну перемогу у матчі проти Чорноморця. Читайте звіт про матч на "Футбол 24".

Полтавчани активно розпочали матч та заволоділи територіальною перевагою. На 24-й хвилині гри господарі заробили пенальті, проте Владислав Кулач не влучив у ствір воріт. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

На початку другої половини гри Кулач реабілітувався та вивів свою команду вперед – 1:0. Одеситам вдалося відновити статус-кво завдяки чудовому штрафному у виконанні Артема Чорнія.

Втім, нічийний результат господарів не влаштовував, тому вони кинули усі сили в атаку. На останніх хвилинах матчу оборона Чорноморця не змогла впоратися з атакою полтавчан, і після прострілу Дмитро Рижук відправив "смугастого" у власні ворота.

Після цього поєдинку обидві команди мають по 9 очок та ділять 4 і 5 сходинку таблиці.