Ворскла – Минай – 2:0 – відео голів і огляд матчу

29 жовтня 2022 Читать на русском

Команда Віктора Скрипника перервала невдалу серію в УПЛ, обігравши Минай у 10 турі. Дивіться відео голів і огляд поєдинку на "Футбол 24".

Три очки полтавцям принесли голи Сефері та Марлісона. Албанець відзначився у першому таймі, реалізувавши дебютний момент Ворскли. Минай мав кілька нагод, щоб забити у відповідь, однак змарнував їх.

Ворскла переграла Минай завдяки вбивчій реалізації – команда Скрипника обійшла Динамо і серйозно піднялася в УПЛ

У другій половині гри відзначився Марлісон, який замкнув простріл Кравця. Цей гол деморалізував команду Шарана, яка лише раз пробила у поперечину і бльше нічого особливого не створила.

2:0 – Ворскла піднялася на чотири позиції в УПЛ і тепер посідає 8 місце (11 очок). Минай з 9-ма балами йде 11-м.