Воронін і Ко не змогли "розмочити" Годзюра. "Терек" - "Динамо" - 1:0. ВІДЕО

27 квітня 2014 Читать на русском

Український голкіпер Ярослав Годзюр знову залишив свої ворота "сухими", а грозненці продовжують дертися турнірною таблицею.

Андрій Воронін розпочав цей матч на лавці запасних. І без українця москвичі ніяк не могли пробити Ярослава Годзюра. А на початку другого тайму Маурісіу взагалі поставив у важке становище підопічних Черчесова, відправивши круглястого у сітку воріт Габулова. На 78 хвилині Андрій Воронін  вийшов на поле рятувати "динамівців". Але і йому не вдалося пробити Годзюра. У підсумку перемога "Терека" з рахунком 1:0.

Після цієї поразки "Динамо" впевнено йде до того, щоб поступитися четвертою сходинкою "народній команді". А от "Терек", що не так давно перебував на дні таблиці впевнено піднімається вгору. Грозненці посідають вже 11 місце, обійшовши "Урал". А до "Рубіна" рукою подати - лише 2 пункти.