Вольова перемога Кривбаса у відеоогляді матчу з ЛНЗ – 2:0

13 серпня 2023 Читать на русском

Підопічні Юрія Вернидуба на своєму полі взяли гору над дебютантом УПЛ (2:0). Дивіться відео голів та огляд поєдинку на "Футбол 24".

Перший гол довелось чекати майже весь тайм – голкіпери обох команд неодноразово рятували свої ворота у, здавалось, безнадійних ситуаціях. На 38-й хвилині Стецьков отримав діагональ на лівий фланг, прострілив в центр на Бескоровайного і той, вигравши боротьбу у Лопирьонка, прошив Пенькова.

Кривбас впевнено здолав ЛНЗ і піднявся у топ-4 УПЛ – крінж від Вернидуба та феєрія голкіперів

Пасіч по перерві ледь не зрівняв, коли після рикошету м'яч летів під поперечину – Кліщук витягнув. У відповідь Пеньков зреагував на гарматний постріл Кожушка. Наприкінці матчу Кривбас таки дотис суперника: після контратаки Задерака відгукнувся на навіс у воротарський і у стрибку головою пробив у протихід кіперу. Друга перемога Кривбаса у сезоні – досвід Вернидуба взяв гору над молодечим запалом Ковпака.