"Волинь" втратила перемогу над "Олімпіком" на останніх хвилинах

30 липня 2016 Читать на русском

У 2 турі УПЛ луцька "Волинь" на стадіоні "Авангард" не зуміла переграти донецький "Олімпік" (2:2).

Обидві команди невдало розпочали сезон. У першому турі "Волинь" зганьбилась у Дніпрі, а "Олімпік" розгромно поступився "Зорі". Тому у звітному матчі суперники намагалися реабілітуватися за ці результати та здобути необхідні три очки.

Розпочалася гра у помірному темпі, однак вже на 19 хвилині господарі вийшли вперед. Кичак вибив м'яч далеко від воріт, ним заволодів Хомченко, який трішки протягнув "шкіряного" і забив. Ця корисна дія волинського голкіпера стала першим воротарським асистом у новому сезоні.

У другому таймі "Волинь" подвоїла перевагу зусиллями Мемешева та Герасимюка. Після цього донецька команда почала посилено атакувати і на 72 хвилині відквитала один гол. Немчанінов вміло пробив по воротах Кичака, однак м'яч влучив у штангу. Першим на добивання встиг Поступаленко, гол якого зробив кінцівку нервовою.

Підопічні Віталія Кварцяного вже готувалися відсвяткувати першу перемогу в офіційних матчах у новому сезоні, але "Олімпік" змінив їхні плани.