"Волинь" стартувала з нічиєї з "Рапідом" на турнірі в Індії

7 лютого 2016 Читать на русском

Матчем проти бухарестського "Рапіда" луцька "Волинь" розпочала свої виступи на міжнародному турнірі Nagjee Cup.

Сама ж гра завершилась нічиєю 1:1. Відзначимо, що першими пропустили луччани - на 13 хвилині гол до свого активу записав 20-річний Джордже Тудоран. Одразу після цього підопічні Віталія Кварцяного кинулися відіграватися, однак зуміли це зробити лише наприкінці другого тайму - Сергій Кравченко вивів на удар Мемешева, і Редван зрівняв рахунок.

Відзначимо, що протягом всього поєдинку українці переважали румунів, однак в рамці прекрасно діяв голкіпер "Рапіда".

Додамо, що на початку гри команди вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв землетрусу в Тайвані.

Отже, після 1 туру лідирує "Атлетіко Паранаенсе", який обіграв "Уотфорд", а "Волинь" з бухарестцями розділяє 2 сходинку.

Попередження: 3 - 4

Стартовий склад "Волині": Шуст, Богданов, Шабанов, Жуніч, Польовий, Кравченко (к), Горопевшек, Мемешев, Герасимюк, Діденко, Петров