Волинь мінімально поступилася Сталі

12 травня 2017 Читать на русском

В матчі Волинь – Сталь, що відбувся в рамках 29 туру УПЛ, команда Кварцяного поступилася – 0:1.

Лучани, позбавлені чергових турнірних балів, на Авангарді мінімально поступилися Сталі. Єдиний м’яч забив Роман Дебелко.

Перший тайм повністю залишився за гостями. Незважаючи на відчутну перевагу, "сталевари" відзначилися лишень раз: на 18 хвилині провалився лівий фланг "хрестоносців", після чого Дебелко вдало замкнув фланговий простріл. Незадоволений Кварцяний відразу всадовив на "банку" Мемешева та випустив Ляшенка. Наприкінці першої половини матчу Логінов пішов прямою ногою на Васіна, за що отримав від Пасхала другу жовту картку.

На 70 хвилині Васін міг зняти всі питання, але з ударом Дениса впорався Неділько. За десять хвилин до кінця основного часу Герасимюк не реалізував побачення з Бандурою. Також в компенсований час Карікарі з метра не поцілив у площину.

У лучан лишається сім очок. Сталь набрала 37 пунктів та перегнала Ворсклу.

В 30 турі Волинь зіграє проти Зірки; Сталь в дербі прийматиме Дніпро.