Вольфсбург вирвав нічию у матчі з Баварією

22 вересня 2017 Читать на русском

Мюнхенська Баварія в поєдинку 6 туру чемпіонату Німеччини зіграла внічию з Вольфсбургом (2:2).

Матч двох непоступливих команд на "Альянц-Арені" завершився результативною нічиєю. Рахунок у протистоянні відкрили на 33 хвилині після того, як Тіссеран порушив правила проти Лєвандовскі у штрафному майданчику, і польський нападник майстерно реалізував пенальті. А перед свистком арбітра на перерву голом у ворота Вольфсбурга відзначився Роббен. 33-річний нідерландський півзахисник пробив з лінії штрафного майданчика і завдяки рикошету подвоїв перевагу господарів поля.

Втім, гості не здалися і на 56 хвилині повернули інтригу. Оконфузився голкіпер Баварії Ульрайх, не зумівши парирувати удар Арнольда зі штрафного. Проходила рівна гра, моменти виникали біля воріт обох команд, проте удача була на стороні гостей. На 83 хвилині зустрічі Дідаві в дотик замкнув подачу з флангу, встановивши остаточний рахунок в матчі 2:2.

Таким чином, Баварія після 6 турів Бундесліги має в активі 13 очок. Стільки ж залікових пунктів у Боурсії Д, проте дортмундці свій матч 6 туру ще не зіграли.