От і все! Борусія Д била Вольфсбург і на три години скоротила відставання від Баварії до одного очка. З вами був Михайло Юхименко, його фотошоп і його барахлянське почуття смішного.

Другий тайм завершено!
  • 90+2
    Ксавер Шлагер отримує жовту картку.
  • 90

Холанд увірвався в штрафний, протиснув захисника, але заплутався у своїх ногах. Втратив м'яч Ерлінг на радість своїм хейтерам і скептикам.

• 88

Вже дограють команди. Всім зрозуміло, що "джмелі" сьогодні загнали "вовків" у кубло.

• 86
    Максіміліан Арнольд отримує жовту картку.
  • 82

Фелікс Клаус після перегляду відеоповторів отримує пряму червону картку за грубий фол проти Мануеля Аканджі. Оце так вийшов на заміну хлоп.

"Ми бики, ми бики, воооу" - саме цю пісню може наспівувати Фелікс при виході зі стадіону.

• 80
    Торган Азар йде з поля, на заміну виходить Джованні Рейна
  • 78
    Гольову передачу на свій рахунок записує Джейдон Санчо.
  • 78

Гооол!!!!! Ашраф Хакімі робить фаталіті!

Санчо отримав пас від Дауда й протягнув м'яч з центру до лінії штрафного, після чого віддав передачу всередину на Хакімі. Ашраф пробив з кута воротарського під дальню стійку. 0:2!

• 76

• 74
    Торган Азар отримує жовту картку.
  • 73

• 70

Ух, Санчо пробив з-за меж штрафного, удар заблокували, а Геррейро з гострого кута пробив з відскоку - повз дальню стійку! Але буде кутовий - аж перший у нашому матчі.

• 67

Поки в нас нічого не відбувається, в Гладбаху відбувається зрада! Ось такий перформанс виклали місцеві вболівальники на трибунах свого стадіону.

• 62

Ух, Штеффен шмальнув з дистанції з відскоку - Бюркі парирував!

• 61
    Даніель Ґінчек отримує жовту картку.
  • 60

На полі так нудно, що навіть жарту не придумати, однак Вольфсбург явно краще працює по перерві.

• 57

Арнольд пробивав зі штрафного, однак влучив у стінку. На його місці я б сказав, що туди й цілився.

• 55
    Томас Ділейні отримує жовту картку.
  • 53

Позиційна боротьба на полі, без гостроти.

• 51

"Вовки" набагато агресивніше почали другий тайм. Борусія в ці хвилини, як мінімум, не атакує.

• 48

Штеффен вискочив сам на сам з Бюркі після пасу Вегхорста, після чого потужно пробив - над поперечиною! Ах, Ренат, Ренат...

Але Бюркі молодець - вчасно вийшов і скоротив кут обстрілу. Принаймні, так говорять усі голкіпери, яким пощастило.

• 45

Ще дві хвилини додано до першого тайму. Серйозно?

• 43

Класна атака Дортмунда завершилась прострілом Хакімі з правого краю штрафного на Азара, але Торган з близької відстані пробив повз ворота!

• 42

Перехоплення "вовків" в центрі поля та швидке закидання вперед завершилось втратою м'яча.

• 40

Вольфсбург заробив штрафний, але подачу з нього перехопив Бюркі. Фантастично цікаво.

• 32
    Гольову передачу на свій рахунок записує Торган Азар.
  • 32

Гооол!!!!! Охохох, як красиво розіграли цей гол "джмелі"! Feel the power, bitch!

Брандт віддав пас шведою з флангу на Хакімі, той виконав передачу в штрафний на Азара, а Торган прострілив у спини захисникам - Холанд не зміг замкнути, але замкнув Геррейро. 0:1!

• 30

Могла непогана атака вийти у Борусії після пасу Брандта на Холанда, однак перед цим Юліана жорстко прийняли на стегно. Арбітр вирішив свиснути фол.

• 27

Вольфсбург в останні хвилини дещо активніше запрацював з м'ячем, хоча хороших атак не помітно.

• 25

Вегхорст замикає подачу з лівого флангу неточним ударом головою. Подавав Мехмеді - і подавав гарно, на дальню стійку. Школу Динамо на проп'єш!

• 22

Холанд міг би зараз зачепитися за перспективний розрізний пас, якби м'яч не летів зі швидкістю світла.

• 20

Ну дуже нудно в нашому матчі. Один момент за 20 хвилин - так навіть Карпати не грають! Shame!

• 18

Мбабу подав на Вегхорста з правого флангу, але Ваут не дотягнувся до м'яча.

• 16

Воу воу воу, це що, перший момент? Схоже на те.

Азар змістився на лінію штрафного й закрутив м'яч у дальню дев'ять, але "круглий" розминувся з воротами.

• 15

Хакімі намагався переграти Русільйона на фланзі, але Жером не з тих, кого можна так просто взяти й обійти. Відібрав м'яч захисник.

• 14

Своєчасний вихід Кастельса на фланг допоміг зірвати перспективний прорив Хакімі. Кун виніс м'яч.

• 12

Борусія намагається контролювати центр поля, в чому велику роль відіграють переміщення Брандта. Юліан дуже грамотно обирає позицію й постійно зустрічається з м'ячем.

• 9

Перші 10 хвилин поєдинку пройшли приблизно так же, як і перший рік президенства Зеленського.

• 7

Мбабу пройшов правим флангом та подав - Вегхорст намагався замкнути головою, але вийшло невдало.

• 5

На старті поєдинку зовсім нічого цікавого. Команди приглядаються один до одного.

• 3

Арбітр Дані Зіберт на кілька секунд призупинив гру через проблеми з амуніцією. А, можливо, й не через них.

• 2

Арнольд подав з лівого флангу точно в руки Бюркі. Це перша осмислена атака в матчі.

• 1
    Матч розпочався.
  • Оце дали жару робітники Вольфсбурга! Перед матчем на стадіоні та в трансляції запустили вовче виття, а по телевізору крутили кадри з вовками, які бігають по місту. Круто, хоча до УПЛ все одно далеко

• До матчу залишилось 10 хвилин. Фанати Вольфсбурга вже не можуть себе стримувати.

• "Ліга поганих жартів / Футбол 24 edition"

• Василя оточують люди в формі
    Васю поважають і бояться на районі
    Ствол, зачіска під нуль, накачаний біцепс
    Напевно, наш Вася - фанат Бундесліги

Спеціально для фанатів Бундесліги Михайло Юхименко проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку 27-го туру між Вольфсбургом та дортмундською Борусією. Матч стартує о 16:30.