Вишуканий гол Коноплянки забезпечив "Севільї" перемогу над "Леванте"

31 січня 2016 Читать на русском

"Севілья" в рамках 22 туру Прімери переграла "Леванте" на "Рамон Санчес Пісхуан" з рахунком 3:1.

Перемогу андалусійському клубу принесли влучні удари Гамейро, Іборри та Коноплянки. Гості відповіли лише одним м'ячем від Россі.

"Севілья" відкрила рахунок вже на 1-й хвилині, коли Гамейро опинився першим на відскоку м'яча та розстріляв ворота Маріньйо. Одразу після перерви підопічні Емері подвоїли свою перевагу. Цього разу Гамейро віддав результативну передачу на Іборру, якому залишалося влучити у порожні ворота. Втім, через декілька хвилин гості змогли відіграти один м'яч. Россі пробив з-за меж штрафного майданчика, а Ріко припустився фейлу, фактично закинувши собі м'яч у сітку.

Однак, завершити матч без "валідолу" "Севільї" допоміг Євген Коноплянка, який на 64-й хвилині замінив Іборру. Українцю вдався вишуканий удар у дальню дев'ятку воріт Маріньйо.

У підсумку, "Севілья" набрала 36 очок та піднялася на 5 місце в турнірній таблиці. "Леванте" із 17 очками в активі залишився на останній сходинці.