"Вільяреал" у рідних стінах впевнено переміг "Атлетіко"

12 грудня 2016 Читать на русском

У боротьбі за місце в зоні Ліги чемпіонів "Вільяреал" здолав столичний "Атлетіко" – 3:0.

Голи забивали Трігерос, Дос Сантос й Роберто Соріано.

До протистояння з "матрацниками" "Вільяреал" не міг забити у трьох матчах Ла Ліги поспіль. "Підводники" в разі перемоги обганяли столичних гостей на одне очко.

Трігерос відкрив рахунок на 28 хвилині, скориставшись невдалим пасом мадридця назад. Загалом, цього футбольного вікенду чи не в кожному топ-чемпіонаті гравці припускалися схожих помилок.. Через десять хвилин Пато прострілив з флангу, а Облак парирував на Дос Сантоса – 2:0. Наприкінці першого тайму Сімеоне замінив травмованого словацького воротаря на Мойю.

В другому таймі гості не зуміли жодного разу засмутити Асенхо. Наприкінці гри Роберто Соріано встановив остаточний результат – 3:0. Дієго Сімеоне вже думками у міланському "Інтері"?

Отож, "Вільяреал" набирає 26 очок, ділячи четверте місце за набраними пунктами з баскським "Реалом". У столичних "індіанців" лишається 25 очок.

В 16 турі "Субмарина" візьме курс до Астурії, де зіграє проти "Спортінга". "Атлетіко" на рідному стадіоні протистоятиме "Лас-Пальмасу".