"Вільяреал" переміг "Спортінг", зберігши за собою четверте місце в Прімері

17 грудня 2016 Читать на русском

В 16 турі Ла Ліги "Вільяреал" на виїзді здолав хіхонський "Спортінг" – 3:1.

Голи за переможців провели дос Сантос, Сансоне та Пато.

У минулому сезоні, в рамках 38 туру Прімери, "Спортінг" в рідних стінах здолав "Вільяреал" – 2:0. Таким чином Хіхон тоді зберіг місце в еліті, а фіаско не завадило "Сумбарині" втримати за собою підсумкове четверте місце.

У попередньому турі "жовті" несподівано розбили "Атлетіко" (3:0), а "Спортінг" поступився "Еспаньйолу" (1:2).

Протягом стартових тридцяти хвилин матчу гості просто-таки розривали астурійців, що вилилося в закономірні два м’ячі. Абелардо був змушений діяти в стилі Віталія Кварцяного: протягом першого тайму зробив дві заміни.

Однак пізно вже було пити "Боржомі", господарі програли матч в першій половині протистояння, а теперішній "Спортінг" не схожий на команду, яка здатна відіграти два голи. В другому таймі "підводники" ще раз "торпедували" ворота Куельра. "Спортінг" лише на останній хвилині основного часу спромігся на дещо курйозний гол престижу.

Тепер "Вільяреал" має 39 балів, лишаючись на четвертому місці. В хіхонців лишається 12 пунктів.

В 17 раунді Ла Ліги "Вільяреал" зіграє проти "Барселони" – матч туру! "Спортінг" протистоятиме "Лас- Пальмасу".