Вільяреал – Манчестер Юнайтед – 1:1 (11:10 пен.) – відео голів і огляд матчу

27 травня 2021 Читать на русском

Вільяреал зустрічався з Манчестер Юнайтед у фіналі Ліги Європи 2020/21. Дивіться відеоогляд матчу на "Футбол 24".

Матч Вільяреал – Манчестер Юнайтед стартував о 22:00 за київським часом. Пряма трансляція пройшла на телеканалі "Футбол 2". Текстову онлайн-трансляцію провів "Футбол 24". Поєдинок зіграли у польському Гданську.

На 29-й хвилині Вільяреал відкрив рахунок. Жерар Морено у падінні замкнув подачу зі штрафного. Сьомий гол іспанця у Лізі Європи 2020/21.

Вільяреал перестріляв Манчестер Юнайтед у фантастичній серії пенальті та виграв Лігу Європи

На 55-й хвилині МЮ відігрався. Влучний удар у свій актив записав Едінсон Кавані, який зорієнтувався після відскоку і спрямував м'яч у сітку. VAR підтвердив, що гол був забитий за правилами.

Основний час, як і екстра-тайм, переможця не виявили. Справа дійшла аж до серії післяматчевих пенальті, в якій фортуна посміхнулася Вільяреалу. 11:10 – єдиним, хто не реалізував свій удар, став голкіпер МЮ Давід Де Хеа.