Вільяреал – Аталанта – 2:2 – відео голів та огляд матчу

15 вересня 2021 Читать на русском

Вільяреал розписав гольову нічию з Аталантою (2:2) у першому турі Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на Футбол 24.

Фройлер відкрив рахунок у зустрічі вже в дебюті. Але Вільяреал це не зламало і він відігрався ще до перерви – результативний удар до свого активу записав Трігерос.

Ювентус розгромив Мальме, Лукаку відправив Зеніт додому з нічим, Аталанта та Вільяреал поділили очки

По перерві "Жовта субмарина" навіть подвоїла перевагу зусиллями Груневелда, який реалізував вихід віч-на-віч. Сталось це після заміни Маліновського, який вийшов з перших хвилин, на Пашаліча. "Богиня" ж не здалась і вирвала бодай нічию – рятівний гол в активі Госенса.

Аталанта і Вільяреал наразі ділять другу-третю сходинки групи F з одним заліковим балом, очолює квартет Янг Бойз, а МЮ – останній.