Вихованець Динамо заробив пенальті, екс-карпатівець розрядив гармату – успіхи "старих знайомих" у Білорусі

29 березня 2020 Читать на русском

У заключному матчі 2 туру чемпіонату Білорусі Неман виявився сильнішим за Вітебськ – не обійшлося без вдалих дій українців. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Чемпіонат Білорусі, 2 тур

Неман – Вітебськ – 2:0

Голи: Кадимян, 51, Кантарія, 58 (пен)

Неман обіграв Вітебськ у матчі, який закривав програму 2 туру білоруської першості. У стартовому складі господарів вийшли Гегам Кадимян, який свого часу виступав за Карпати та Ворсклу, а також вихованець Динамо Володимир Коваль. Перший відіграв весь поєдинок, а другий був замінений на 67-й хвилині.

Мілевський забив дебютний гол у сезоні – Динамо Брест здолало Слуцьк, тривожний сигнал для Хачеріді

Долю зустрічі вирішили 2 голи в дебюті другого тайму. Спочатку Кадимян гарматним ударом з 11-ти метрів вразив ворота Вітебська – перший гол вірменина за нову команду. На 57-й хвилині Коваль вибіг віч-на-віч з голкіпером та був збитий. Пенальті впевнено реалізував Кантарія.

У підсумку 2:0 – у обох команд після двох турів по 3 очки та місце в середині таблиці.

"Ми були двічі кращі за Шахтар": як шокувати Реброва оригінальним способом, стати найкращим і втратити усе за 1 день