Відібраний гол Коваленка у відеоогляді матчу Емполі – Сассуоло – 3:4

26 листопада 2023 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Емполі не втримав нічию з Сассуоло (3:4) у 13 турі чемпіонату Італії. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Зустріч між "синіми" та "чорно-зеленими" виявилась надрезультативною. Емполі довелося двічі відігруватися по ходу матчу, хоча вони й забили першими.

Маліновський розкішною гарматою відкрив лік голам за Дженоа, Коваленко знову забив, але не врятував Емполі від фіаско

Під кінець другого тайму на полі з'явився Віктор Коваленко, який на 86 хвилині зробив рахунок 3:3. Але втримати нічийний рахунок Емполі не вдалося, в компенсований час Сассуоло забив четвертий. Варто зауважити, що офіційний сайт Серії А переписав гол Коваленка на автогол.

Наразі Емполі розташувався у зоні вильоту на 18-му місці з 10 балами. Сассуоло посідає 13 сходинку з 15 очками.