Відеоогляд матчу Барселона – Тоттенхем – 4:2 – каталонці здобули перший трофей в сезоні

9 серпня 2023 Читать на русском

Барселона здійснила камбек в товариському матчі проти Тоттенхема.

Кубок Жоана Гампера

Барселона – Тоттенхем – 4:2

Голи: Лєвандовскі, 3, Ферран Торрес, 81, Фаті, 90, Еззалзулі, 90+3 – Скіпп, 24, 35

Барселона завершувала свою передсезонну підготовку матчем проти Тоттенхема. Команди зустрілися в традиційному турнірі імені Жоана Гампера.

Барселона зробила камбек у матчі за Кубок Гампера – у Тоттенхема знайшовся несподіваний герой

Каталонці відкрили рахунок на перших хвилинах матчу. Свій шанс забити отримав Роберт Лєвандовскі і не схибив. Однак Тоттенхем не тільки зрівняв цифри на табло, а й зумів до перерви вийти вперед. У другому таймі Барселона намагалася відігратися, але зробити це вдалося тільки під кінець матчу. Торрес, Фаті та Абде своїми голами принесли перемогу каталонцям і ще один трофей на поличку.