Відбір на ЧС-2018: Уельс мінімально переміг Грузію в Тбілісі

6 жовтня 2017 Читать на русском

У 9 турі відбору до чемпіонату світу команда Кріса Коулмана перемогла збірну Грузії – 1:0.

Уельсу, аби втримати за собою другу позицію, потрібно було перемагати команду Владіміра Вайсса. Через травму "драконам" не міг допомогти Гарет Бейл. Збірну Грузії на поле вивів капітан Джаба Канкава, екс-гравець Дніпра.

Перший тайм відбувся при незначній перевазі гостей. Найкращий момент валлійці змарнували на 29 хвилині, коли Сем Воукс не влучив у дальній кут. На 49 хвилині Том Лоуренс (Дербі Каунті) потужно вистрілив у дальній кут, змусивши капітулювати Лорію. За десять хвилин до кінця основного часу Хеннесі неймовірним чином парирував удар Меребешвілі. Наприкінці матчу на полі з'явився "гірник" Давід Хочолава. В останні хвилини грузини гостро атакували, але гості відстояли перемогу.

Уельс набирає 17 очок. У останньому турі валлійці гратимуть проти Ірландії.