Відбір до ЧС-2018: Франція сенсаційно зіграла внічию з Люксембургом, Швейцарія розгромила Латвію

3 вересня 2017 Читать на русском

Відбулися чергові кваліфікаційні матчі до ЧС-2018.

Боснія і Герцеговина забила 4 голи у ворота гібралтарців, здобувши розгромну перемогу. Дублем відзначився Джеко, ще по голу на свій рахунок записали Кодро та Луліч. Таким чином, боснійці піднялися на друге місце у групі H, маючи в активі 14 очок.

Швейцарія також з розгромним рахунком перемогла Латвію. Гості забили швидкий гол на 9 хвилині, а в другому таймі впродовж кількох хвилин забили другий та третій голи. Після цієї перемоги швейцарці залишилися одноосібними лідерами групи B, маючи в активі 24 очок та випереджаючи Португалію на 3 очки.

Люксембург на виїзді зіграв внічию із одною із найсильніших команд світу, створивши сенсацію дня. У французів було безліч моментів для взяття воріт, проте пробити оборону "червоних левів" вони так і не змогли. У підсумку суддя зафіксував суху нічию із рахунком 0:0. Незважаючи на невдачу Франція продовжує очолювати групу A, проте тепер відрив від Швеції становить лише одне очко.

Голи: Сеферовіч, 9, Джемайлі, 54, Родрігес, 58

Нереалізований пенальті: Джемайлі, 32 (Швейцарія)

Група A

Франція – Люксембург – 0:0

Відбір на ЧС-2018: Швеція розгромила Білорусь, Естонія мінімально перемогла Кіпр