Відбір на ЧС-2018: Чорногорія розгромила Казахстан

1 вересня 2017 Читать на русском

В матчі 7 туру відбору на ЧС-2018 у групі Е збірна Чорногорії впевнено перемогла Казахстан з рахунком 3:0.

Чорногорія на виїзді впевнено перемогла Казахстан – 3:0. Рахунок у першому таймі після передачі новачка Монако Йоветіча відкрив Вешовіч, реалізувавши вихід сам на сам з голкіпером.

Роналду перевершив бомбардирський рекорд Шевченка у матчах відбору до чемпіонатів світу

У другому таймі у ворота казахів влетіли ще два м'ячі. Спочатку Бечірай ударом головою замкнув навісну передачу зі штрафного, а ще через 10 хвилин Шіміч довів рахунок до розгромного.

Після цієї перемоги Чорногорія набрала 13 очок та посідає 2 місце у групі Е. Казахстан з 2 балами на останній позиції. Лідирує Польща з 16 очками.

Відбір на ЧС-2018. Група Е

Казахстан Чорногорія – 0:3

Голи: Вешовіч, 31, Бечірай, 53, Шіміч, 63

Відбір на ЧС-2018: Роналду відзначився хет-триком, Кадар голом допоміг Угорщині перемогти Латвію, Бельгія розбила Гібралтар