Відбір до Євро-2016: Канкава забив Німеччині, але чемпіони світу і Польща вирвали путівки

11 жовтня 2015 Читать на русском

Відбірковий турнір до Чемпіонату Європи-2016 у групі D фінішував драматичними дуелями у Польщі та Німеччині.

Господарі у непростій боротьбі вибороли дві прямі путівки на Євро-2016. Німці забили лише по перерві і з пенальті, на що у грузинів відповів їхній капітан - екс-хавбек "Дніпра" Джаба Канкава класним ударом з-за меж штрафного. Однак за 11 хвилин до кінця Німеччина вирвала перемогу, а заразом перше місце в групі D.

Польща фінішувала другою завдяки перемозі над Ірландією. Останню влаштував би нічийний результат: 2:2 і більше. Проте в підсумку навіть 5 доданих арбітром Чакиром хвилин не допомогли ірландцям забити ще один м'яч. Відтак команда Мартіна О'Ніла вирушає в плей-офф. Шотландія ж попри втішні 6:0 у матчі з Гібралтаром фінішувала лише 4-ю.

Нагадаємо, раніше цього дня на ЧЄ-2016 пробились Румунія та Албанія, а Угорщина очолює рейтинг найкращих третіх команд, що також дає пряму путівку.

Польща - Ірландія - 2:1

Голи: Крихов'як, 13, Лєвандовскі, 42 - Волтерс, 16 (пен.)

Вилучення: О'Ші, 90+2 (Ірландія)

Німеччина - Грузія - 2:1

Голи: Мюллер, 50 (пен.), Крузе, 79 - Канкава, 53

Гібралтар - Шотландія - 0:6

Голи: Кріс Мартін, 24, Мелоні, 39, Стівен Флетчер, 52, 56, 85