Відбір до ЧС-2022: Японія вдруге перемогла з двозначним числом голів – форвард оформив пента-трик

28 травня 2021 Читать на русском

Збірна Японії влаштувала чергове знущання у відборі до ЧС-2022 – цього разу постраждала М'янма. Читайте звіт про зустріч та дивіться огляд матчу на "Футбол 24".

Відбір до ЧС-2022, Азія.

Японія – М'янма – 10:0

Голи: Мінаміно, 8, 66, Осако, 22, 30, (пен.), 36, 49, 88, Моріта, 57, Камада, 84, Ітакура, 90+1

Японія продовжує домінувати у групі F азійської кваліфікації до чемпіонату світу. Наприкінці березня "самураї" познущались над Монголією (14:0), а цього разу жертвою стала М'янма.

Відбір ЧС-2022: Японія пошматувала Монголію з двозначним числом голів – до вічного рекорду не вистачило одного м'яча

Гра була зроблена у перші 30 хвилин: Мінаміно красиво перекинув голкіпера, а Осако спочатку замкнув головою передачу Нагатомо, а згодом реалізував пенальті. Через 6 хвилин Юя добив м'яч у порожні ворота з кількох метрів, забивши свій третій м'яч у грі. По перерві Осако підправив удар партнера. Моріта, Мінаміно, Камада та Ітакура продовжили результативний почин партнера, а Осако пішов з поля з пента-триком.

Таким чином, Японія оформила шосту поспіль перемогу в групі, маючи фантастичний показник забитих та пропущених м'ячів – 37:0. М'янма ж з 6 очками посідає четверте місце у групі, випереджаючи Монголію.

Луческу був крутим вінгером: забив 100 голів, протистояв Пеле і вижив під час Карпатського землетрусу